Uudiseid meie tegemistest.

6 months ago

Vipson Projekt OÜ

Eesti Puitmajaklaster koos Eesti Puitmajaliiduga andis välja puitmajatootjaid tutvustava raamatu „The Cutting Edge: Estonia’s Leading Timber Construction Enterprises“‼️

Uus raamat avab puitmajasektorit läbi ettevõttejuhtide prisma ning koondab kauneid objekte üle maailma.

Raamatu sisusse on oma olulise osa andnud ka Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Ettevõtlus- ja Infotehnoloogiaminister Rene Tammist ja riigikogu liige Yoko Alender. Minister tõi raamatu eessõnades muuhulgas välja, et Eesti puitmajad on saanud meie riigi kaubamärgi osaks ning sektori tootjaid võib pidada katalüsaatoriteks näiteks arendustegevuse või ekspordi valdkonnas.🔝

Raamatu toimetaja on Veronika Valk-Siska, kujundaja Katri Karing, keelekorrektor Justin Ions.

issuu.com/puitmajaliit/docs/estonia_s_leading_timber_constructi/a/78978

-------------
Estonian Wooden Houses Cluster together with the Estonian Woodhouse Association issued a book introducing our timber building companies "The Cutting Edge: Estonia's Leading Timber Construction Enterprises"

Rene Tammist, Minister of Entrepreneurship and Information Technology: “Estonian timber buildings have become an international brand. Our timber construction industry has become a catalyst for research and development, energy efficiency, and successful export.”

Editor Veronika Valk-Siska, designer Katri Karing, proofreader Justin Ions.
...

View on Facebook

8 months ago

Vipson Projekt OÜ

Puidutööstus Võrus ja Vidzemes ...

View on Facebook

1 years ago

Vipson Projekt OÜ

Aasta Tehasemaja 2018 on Kodumaja puitkarkassmoodulitest kortermajade kompleks Norras.
05. aprill

Eesti Puitmajaklastri ja Puitmajaliidu korraldatud tehasemaja konkurss ja parimate puitmajade tunnustamine toimus kaheksandat korda. Võistlustööde seast valiti parimaks tehasemajaks Kodumaja (KM Element OÜ) toodetud kortermajade kompleks Norras.
...

View on Facebook

1 years ago

Vipson Projekt OÜ

Aasta tehasemaja 2018 — anna hääl oma lemmikule!

Eesti Puitmajaliit ja –klaster korraldavad sel aastal juba kaheksandat korda Aasta Tehasemaja võistlust, mille eesmärk on esile tõsta ja tunnustada Eesti tehastes toodetud puitmaju. Võistlusele saatsid oma objektid 21 puitmajatootjat, kokku 39 eriilmelist tööd nii Eestist, Rootsist, Norrast, Fääri saartelt kui ka Jaapanist. Milline on sinu lemmik?

moodnekodu.delfi.ee/news/sisustusjadisain/aasta-tehasemaja-2018-anna-haal-oma-lemmikule?id=81442419

Aasta tehasemaja žüriisse kuuluvad TTÜ Ehitusfüüsika professor dr Targo Kalamees, Ehitiste projekteerimise instituudi direktor dr Jarek Kurnitski, arhitekt Markus Kaasik, arhitekt Veronika Valk-Siska ja ajakirjanik Eva Kiisler.
...

View on Facebook

1 years ago

Vipson Projekt OÜ

Projekti algatus tuli Nordic Houses OÜ juhatuse liikmelt Argo Saulilt. Nordic Houses lähtub oma tegevuses vastutustundliku ettevõtluse põhimõtetest, mille üheks väljundiks on kogukonnale lisandväärtuste pakkumine ja inimeste lähendamine loodusele. Sellest lähtuvalt jõuti tõdemusele, et parim investeering on panustamine noortesse, pakkudes võimalust valmistada midagi oma kätega ja ühtlasi teha sellega head loodusele ning kogukonnale. Samuti tunneb ettevõte vastutust puidutöö populariseerimise ja oma sektorile uute innovatiivsete ja oskuslike töökäte kasvatamise eest. Nordic Houses ja Eesti Puitmajaliit on varemgi mitmeid loodusele ning lastele suunatud projekte ellu kutsunud. Käesoleva projekti õnnestumise eelduseks on kindlasti koostöö piirkondlike koolide ja ettevõtete vahel. Projekti kaasati Eesti Tööõpetajate Selts, kellega koos pandigi alus pilootprojektile 2017/2018 õppeaastaks. Projekt on võimalik ellu viia tänu Eesti Puitmajaliidu ja Puitmajaklastri ettevõtete toel kes tarnivad koolidele toodete valmistamiseks vajaminevad materjalid ja tarvikud. Käesoleval õppeaastal liitus projektiga 16 kooli üle Eesti, kellele on abikäe ulatanud kohalikud puitmajatootjad ja nende head tarnijad, keda tutvustame lähemalt edaspidi.

Pildil Nordic Houses esindus Pranglil ehitatud prügikastidega
...

View on Facebook